Projekt nowoczesnego wnętrza bliźniaka na poznańskim Szczepankowie

Projekt nowoczesnego wnętrza bliźniaka na poznańskim Szczepankowie

Studio VANKKA. design przedstawia projekt bliźniaka na Szczepankowie, jednej z dzielnic Poznania. Nietuzinkowa aranżacja pełna mocnego akcentu kolorystycznego.

Projekt został starannie opracowany, począwszy od projektu elektryki, przyłaczy wodno-kanalizacyjnych oraz mebli na wymiar. Nie obyło się bez kilku przeróbek, ale dzięki nim inwestorzy mają swoją własna dodatkową łazienkę z niewielkim prysznicem zaraz obok sypialni.

 

Parter to dominacja koloru, który został połączony z czarnymi akcentami i dodatkami drewna żeby całość ocieplić. Na tej kondygnacji użyliśmy paneli winylowych, które znakomicie nadają się do ogrzewania podłogowego.

W projekcie zastosowaliśmy takie materiały jak- tynk dekoracyjny imitujący beton, płyty melaminowane imitujące drewno, szkło dymione we frontach oraz wcześniej wspomniane panele winylowe, które zastosowałiśmy w WC ofraz łazience na piętrze.

 

Studio projektowe VANKKA. design odpawiada na wszystkie potrzeby naszych klientów i nie boi sie wyzwań związanych z łączeniem stylistyk. Bardzo często wystarczy jeden element przewodni, który połączy wszystkie przestrzenie w projektowanym domu.

Wielkie podziękowanie dla inwestorów, z którymi świetnie się współpracowało, którzy zaufali bezgranicznie, że indywidualny projekt w takich kolorystyce odpowie na wszystkie ich potrzeby ;)

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 vankkadesign.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.