Projekt mieszkania w Poznaniu przy ul. Wołkowyskiej

Projekt mieszkania w Poznaniu przy ul. Wołkowyskiej

Kolejny projekt aranżacji mieszkania w stylu skandynawskim.

Głównym założeniem postawionym przez inwestorów był kolor i przytulny charaktek wszystkich wnętrz. Po długiej i wnikliwej analizie potrzeb klientów postawiliśmy na dominantę w postaciu koloru zielonego.

Zieleń praktycznie łączy wszystkie pomieszczenia począwszy od korytarza, wita nas już na wejściu, przez salon, kuchnię i łazienkę.

Z racji tego, że inwestorzy nie bali się mocnych aranżacji, pokusiliśmy się o butelkową zieleń już na wejściu, którą łączymy z Paychworkowym wzorem na podłodze.

W części korytarza znalazło się również nietypowe rozwwiązanie-czyli drzwi suwane, takie samo rozwiążanie zostało zastosowane w kuchni.

Wnikliwie wybrany odcień płyty meblowej na frontach szafy został dobrany do paneli podłogowych.

No i oczywiście nie można pominąć pięknej tapety z motywamy zieleni.

Przechodząc dalej do salonu zaproponowaliśmy inwestorom nietypowe odciećie kolorytyczne na ścianach a na suficie podwieszanym w cześci telewizyjnej znalazły się tunele na plafony natynkowe.

Zieleń dealnie łączy się z czerwoną ciegiełką, która znalazła się w strefie wypoczynkowej z kanapa.

 

Inwestorom bardzo zależało na wydzieleniu kuchni i salonu, przy takim metrażu mieszkania to pomieszczenie jest zbyt duże, dlatego bardzo ważną rolę odgrywała tutaj ergonomia.

Każda z szafek jest starannie przymyślana i zaplanowana, tak żeby podczas przygotowywanie posiłków wszystko było pod ręką.

 

No i została nam jeszcze łazienka, w tkórej oczywiście przenieśliśmy połączenie drewna, zieleni oraz bieli i patchworkowych motywów.

Wspólnie z inwestorami dokładnie dobraliśmy wszystkie detale i płytki.

Szczególną uwagę zwracają płytki w kształcie cegiełki, które są ręcznie szkliwione i wypalane według specjalnej techniki

Zieleń w salonie Czerwona cegła w salonie Tapeta w korytarzu Projekt korytarza Aranżacja łazienki Zielona kuchnia
Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2023 vankkadesign.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.