Projekt kawalerki w stylu skandynawskim z dodatkami pudrowego różu

Projekt kawalerki w stylu skandynawskim z dodatkami pudrowego różu

Tym razem studio projektowe VANKKA. design przedstawia projekt kawalerki w bardzo subtelnym, kobiecym wydaniu. Mieszkanie projektowane z myśla o wynajmie, dlatego musiało się mocno wyróniać na tle wielu innych ofert. Wybór padł na pudrowy róż, który pojawia sie na ścianach oraz w dodatkach.

 

Cała koncepcja utrzymana w duchu lekkiej skandynawii, dlatego większość mebli jest w kolorze białym, większość z ogólnodostepnych sieciówek.

 

Staranne rozplanowanie kuchni da nowym mieszkańcom duże pole manewru w kwestii przechowywania, mimo, że zrezygnowaliśmy z szafek wiszących.

 

W tej niewielkiej przestrzeni wspólnie z inwestorką zdecydowaliśmy, że na pierwszym miejscu stawiamy wygodę oraz przestrzeń, dlatego projekt kuchni obejmuje rónież funkcjonalną wyspę a w salonie stanie sofa z funkcją spania.

 

Sypialnia to duże funkcjonalne łóżko oraz szafa wykonana na wymiar, dla pomieszczenia garderoby nawet najbardziej wymagających lokatorów.

 

Również łazienka jest spójna z całą przestrzenia, między innymi przez zastosowanie białych mebli, motywu drewna na posadzce oraz dekoracyjnych płytek z korytarza i kuchni.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2021 vankkadesign.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.