Projekt domu w stylu minimalistycznym z dodatkami glamour

Projekt domu w stylu minimalistycznym z dodatkami glamour

Studio projektowe VANKKA. design tym razem zaaranżowało przestrzeń w stylu minimalistycznym z akcentami glamour. Bardzo spójna kolorytyka oraz motywy graficzne, które ograniczają sie do wzoru na płytkach imitujących marmur. Ten element stał się dominantą w całym projektowanym wnętrzu, ponieważ spaja parter oraz piętro z główną łazienką inwestorów.

 

Połyski i srebrne dodatki są domeną stylu glamour, jednak w tym projekcie użyte tylko w kilku miejscach - ten zabieg nadaje subtelnej elegancji a lakierowane na wysoki połysk meble powiększają całą przestrzeń.

 

Wcześniej wspomniane już płytki z motywem marmuru pojawiają się także w łazience, zestawione z płytką w formacie 120x60cm w kolorze jasno szarym. Tutaj bardzo mocno widać podział na strefę z umywalką oraz strefę prysznica i WC, które dodatkowo akcentujemy przeniecieniem koloru szarego również na sufit.

 

Indywidualny projekt schodów, który wykonany został z mikrocementu w kolorze czarnym. Czarny zawsze dodaje elegancji wnetrzu a zestawiony ze srebrnymi dodatkami idealnie wpisuje sie w stylistykę glamour.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2021 vankkadesign.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.