Domu w stylu skandynawskim w Tulcach pod Poznaniem

Domu w stylu skandynawskim w Tulcach pod Poznaniem

Cała stylistyka opiera sie na połączeniu naturalnych materiałów z subtelnymi szarościami. Założenia koncepcyjne były bardzo proste...Projekt to skandynawia w bardzo ciepłym wydaniu, dlatego pojawiło się dużo motywów drewna, które zestawiliśmy z akcentami roslinnymi. Z racji tego, że ograniczamy się do odcieni szarości oraz bieli mogliśmy sobie pozwolić na drobne szaleństwo w przypadku wzorów tapet oraz płytek. Okazało się, że niestandardowe rozwiązania bardzo spodobały się naszym klientom, dlatego idąc za ciosem tapeta z nietypowym wzorem pojawiła się w niewielkim WC pod schodami oraz na głównej ścianie klatki schodowej.

 

W tym projekcie bardzo dużą uwagę przyciąga motyw drewna, który pojawia się licznie na podłodze, ścianach oraz meblach. W przypadku podłóg oraz ścian zastosowaliśmy innowacyjne rozwiązania w postaci paneli winylowych, klejonych bezpośrednio do posadzki. Dzięki swoim włąściwościom, taki panel można spokojnie zastosować w przestrzeni łazienki, na ścianach oraz schodach.

 

Projekt aranżacji wnętrz obejmował przestrzeń open space z otwarta kuchnią z półwyspem, klatke schodową, WC, wiatrołap oraz głóną łazienkę. Cześć mebli zaprojetowaliśmy na wymiar, natomiast znaczna cześć to meble z ogólnodostępnych sieciówek. To dowód na to, że nie zawsze trzeba korzystać z bardzo drogich rozwiążań, żeby uzyskać zaskakujący kompozycyjnie efekt!

 

To właśnie jeden z podstawowych argumentów za tym żeby skorzystać z usług biura projektowego, które od początku do końca zajmie się aranżacja wnętrz.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 vankkadesign.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.